דירת מגורים להשקעה מהדר ברוקנשטיין – דברים שחשוב לבדוק

תמיד רציתם שהכסף שלכם יעבוד עבורכם? כאשר הכסף נמצא בחשבון הבנק, אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם עובדים עבורו. אך שינוי אחד קטן עשוי להביא אתכם למצב שבו הכסף הוא זה שיעבוד בשבילכם. המשמעות היא שתוכלו למצוא אתכם בסיטואציה שבה אתם לא עושים שום דבר מיוחד – אך אתם עדיין מרוויחים כסף. מהי נוסחת הכסף? לרכוש דירת מגורים להשקעה, דירה נוספת שאינכם מתכננים לגור בה בעתיד הקרוב. כיצד תוכלו להרוויח מהדירה שזה עתה רכשתם? ומה אתם מוכרחים לבדוק טרם הרכישה? יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין מביאה לכם את כל התשובות לכל השאלות. אחרי קריאת המאמר הבא לא תישאר לכם שאלה שלא תהיה לה תשובה חד משמעית.

מה התקציב לרכישת הדירה?

לפני שאתם בכלל מתחילים לבחון את האפשרויות השונות, מוטב כי תדעו בדיוק מה התקציב לטובת הרכישה. יש כאלה שיש להם תקציב גבוהה להשקעה בדירה, ויש כאלה שיש להם תקציב נמוך יותר. התקציב הוא הפרמטר שאמור לקבוע איזה סוג של דירה תוכלו לרכוש ואפילו באיזה עיר תוכלו לבצע את הרכישה. המחירים בין הערים השונות הוא שונה, יש כאלה שיגידו כי מדובר על הבדל רציני. מבלי שתבינו מראש מה התקציב שעומד לרשותכם יהיה לכם כמעט בלתי אפשרי לעשות בחירה לכיוון כזה או אחר.

מה ההוצאות הצפויות לאחר הרכישה?

לאחר שתרכשו דירה להשקעה, עליכם לבחון את כל ההוצאות הצפויות. מעבר להוצאות על הדירה עצמה, יהיו עוד לא מעט הוצאות שיהיה עליכם לקחת בחשבון. לכן אל תביאו את עצמכם למצב שבו ההוצאות הצפויות הופכות להיות כאלה שלא צפיתם אותן מראש. אם לא תצפו את ההוצאות השונות, אתם עלולים למצוא את עצמכם נכנסים אל תוך בור ללא תחתית. הרי כל הוצאה שתוציאו לאחר רכישת הדירה תצטרכו לראות כי תהיו מסוגלים לעמוד בה ללא כל בעיה.

מי הם השוכרים הפוטנציאליים של הדירה?

דמיינו לעצמכם מצב שבו מגיעים לדירה שוכרים לא נעימים, כאלה שתצטרכו לרדוף אחריהם כל היום. הסיטואציה הזאת עשויה להיות מאוד לא נעימה, אך לשמחתכם תוכלו להימנע ממנה. לפני שאתם רוכשים דירה להשקעה, מוטב כי תבחנו מי הם השוכרים הפוטנציאליים שלה. בכל אזור יש שוכרים פוטנציאליים של דירות, ותוכלו לבחון את הנושא הזה. לאחר שתבחנו יהיה לכם קל מאוד להכין את עצמכם לכל תרחיש אפשרי. יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין תוכל לסייע לכם להבין מי הם בדיוק השוכרים הפוטנציאליים בכל אזור מגורים.

האם הדירה קרובה למקומות מסחר?

כל מי שעומד להשכיר דירה, ירצה לדעת כי היא קרובה למקומות מעניינים. אזורי מסחר הם חשובים, והם בין היתר אמורים לשבח את הדירה שאותה אתם רוכשים. אזורי מסחר שוקקים הם יתרון משמעותי שיהיה עליכם לשים לב אליו. לכן מראש מוטב כי תבחנו עד כמה הדירה קרובה לאזורי מסחר. תביאו את עצמכם למצב שבו הפעולות שאתם עושים הם אלה שישבחו את הערך של הדירה.

עד כמה הדירה קרובה לתחבורה ציבורית?

תחבורה ציבורית היא עוד נקודה מעניינת שאותה יהיה עליכם לבחון מקרוב. לא לכולם יש רכב פרטי, ולא מעט שוכרים יצטרכו בשלב כזה או אחר להשתמש בתחבורה ציבורית. ברגע שאין תחבורה ציבורית קרובה לדירה, זה עלול להוריד מהערך שלה. יזמת הנדל"ן הדר ברוקנשטיין יכולה להסביר רבות על החשיבות של הימצאות תחבורה ציבורית בקרבת הדירה. לכן מראש מוטב כי תעלו את הנקודה הזאת על הפרק על מנת שלא תעשו טעות קריטית.

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

משרד גישור אזרחי

  במאתיים השנים האחרונות בלט תחום המשפט מעל לשיטות יישוב סכסוכים האחרות והתקבע כברירת המחדל עבור כל אדם שנקלע למצב