פיגומים ועבודה בגובה2018-08-09T18:07:06+00:00

פיגומים ועבודה בגובה

פיגומים

ביצוע של עבודות פיגומים הוא חלק מרכזי בכל התהליך של בנייה ושיפוצים.
הסיבה לכך שקיימת התקנה של פיגומים היא כמובן הקושי הרב שקיים בהגעה לקומות גבוהות, והצורך להשתמש בפיגומים כחלק מהאפשרות להגיע לקומות הגבוהות ביותר של הבניין.
כאשר מבצעים שימוש בפיגומים, יש צורך חמור מאוד להקפיד על כל כללי הבטיחות, מפני שאם לא מקפידים על כללי הבטיחות עלולה להיווצר סכנה משמעותית לכל מי שמעורב בתהליך הבנייה, בין אם מדובר בפועלים ובין אם מדובר באנשים שנמצאים במקום שמתחת לבניין.
על מנת לבצע עבודות בנייה בצורה תקינה בעזרת בנייה של פיגומים, יש צורך חשוב מאוד לוודא כי כל כללי הבטיחות נשמרים, שזה אומר מספר רב של חוקים ונהלים שמיועדים להקפיד על כך שלא יכולות להיווצר תקלות בטיחות במהלך כל תהליך הבנייה.
אין ספק שהתקנה של פיגומים היא עבודה חשובה שיכולה לשפר לטווח הארוך את פניה של העיר, אך קיימת חשיבות רבה לשמירה על בטיחות.

עבודה בגובה

כאשר מבצעים עבודה בגובה, אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשמור עליהם הוא כללי הבטיחות.
כללי הבטיחות של עבודה בגובה מפורטים במידה רבה במסגרת הנהלים של משרד העבודה והרווחה, וחשוב מאוד לכל קבלן ולכל מי שמתעסק בתחום הבנייה לקרוא היטב את הוראות הבטיחות שנכתבו כתוצאה ממספר רב תקלות בנייה שהתרחשו לאורך השנים.
עבודה בגובה יכולה להיות עבודה מסוכנת מאוד, אבל היא חיונית ולכן חשוב מאוד לוודא כי מתבצעים כל הצעדים לשמירה על כללי הבטיחות שיכולים למנוע את האפשרות להיווצרות סכנות בדרך.
חלק מתהליך הבנייה והשיפוצים כולל גם במקרים רבים עבודה בגובה, ועבודה זו חשובה לצורך בנייה בקומות העליונות של בניינים או לצורך שיפוץ על המבנה כולו.
כאשר מבצעים עבודה בגובה, יש צורך לוודא שלא מקיימים צעדים שיכולים להגביר את הסיכון כחלק מהעבודה, ולכן עבודה בגובה צריכה להיות מלווה במספר רב של הכנות שקשורות לשמירה על כללי הבטיחות.