מנופים והשכרת פיגומים2018-08-09T18:12:45+00:00

מנופים והשכרת פיגומים

מנופים

בשנים האחרונות חברות בנייה רבות מבצעות תהליכים של בנייה ברחבי , ולצורך גם הן משתמשות במנופים.
השימוש במנופים מתבצע כיום על מנת לתמוך בכל תהליך הבנייה והשיפוצים שמתרחשים ברחבי העיר, כלומר על מנת לבנות במקום שבו צריך להגיע לגובה רב, אחד הדברים הטובים ביותר שניתן לעשות הוא להשתמש במנופים.
כדי להשתמש במנופים אי אפשר פשוט לשכור מנוף ולהשתמש בו, אלא צריך אישורים מיוחדים קודם כל של העירייה להפעלת המנוף, ודבר שני צריך גם מפעיל מנוף מנוסה שהוא כמובן גם בעל רישיון.
ההפעלה של מנופים בסופו של דבר היא פעולה די פשוטה, אבל כל התהליכים של קבלת אישורים להפעלת מנופים הם די מסובכים.
כיום, כאשר מבצעים תהליך של בנייה כדאי מאוד לשכור את שירותיהם של מנופים, מפני שאי אפשר לדעת באיזה קושי צריך על מנת להרים דברים לגובה, וכמובן שאי אפשר לבצע את ההרמה הזו ללא שימוש במנופים.

השכרת פיגומים

לצורך השכרת פיגומים, צריך לעבור תהליך של בקשת אישורים מחברות המתמחות בכך.
על מנת לבצע השכרת פיגומים, צריך קודם כל אישור של משרד העבודה והרווחה, לכך שיש לכם את האישור לבצע השכרה של פיגומים.
לאחר השכרת פיגומים, יש צורך לבצע את תהליך ההתקנה של הפיגומים, שהוא תהליך ארוך ויכול במקרים רבים להתרחש במשך כמה ימים ברציפות.
השכרת פיגומים כיום יכולה להתבצע בצורה הרבה יותר קלה מבעבר, אך עדיין לפעמים נתקלים בכמות גדולה של בירוקרטיה לצורך השכרת פיגומים, ולכן כדאי לוודא שהחברה שאיתה אותם בונים היא חברה מקצועית ויש לה את כל האישורים הנדרשים.
חברות בנייה רבות כיום נתקלות בקשיים רבים לצורך השכרת פיגומים.
השכרת פיגומים דורשת קודם כל אישורים של הקבלן המבצע, ולאחר מכן צריך גם אישור של משרדי ממשלה שונים, שמקפידים כמובן במיוחד על כל נושא הבטיחות ושימוש בפיגומים.