קרדיט תמונה: freepik

3 טיפים בקניית נעלי אופנה לנשים

כיצד בוחרים נעלי נשים ברשת? אילו טיפים יכולים לסייע בבחירת הנעל המדויקת? כיצד יודעים איזו נעל מתאימה לרגל?

כולן קונות היום נעליים אונליין ובצדק, המחירים זולים בהרבה, המשלוחים מהירים וההיצע גדול במיוחד. המבחר הגדול יכול לפעמים לבלבל וגם העובדה שלא ניתן למדוד את הנעל, אז איך קונים נעליים חכם באינטרנט ומה הכי חשוב לדעת? אספנו שלושה טיפים מעולים שיסייעו לך לדייק את בחירתך.

 

בדקי לעומק את כל פרטי הנעל לפני הבחירה

כאשר קונים נעליים אונליין יש לבדוק לעומק את כל פרטי הנעל. ראשית יש לבחון את צורתה הוויזואלית ולזכור איזו נעל כן מתאימה לרגל, כך ניתן לבחור בנעל רחבה או צרה, בעלת עקב או פלטפורמה, שטוחה או נעל נוחות. מומלץ להביט על כל פרטי הנעל באתר, נעלי אופנה לנשים יכולות להיות מאוד יפות למראית עין אך להיות בסופו של דבר עשויות מחומרים שאינם איכותיים.

עור למשל נחשב לחומר גלם איכותי במיוחד שמתאים את עצמו לרגל ואינו נשחק או נהרס לאורך השנים. כמו כן, העור מהווה חומר גלם איכותי גם בשל האוורור הרב שהוא מספק לכף הרגל.

 

הנעל הגיעה, מתי כדאי למדוד אותה?

הגיע הרגע המיוחל והנעל שהוזמנה הגיעה לבית למדידה ראשונה ונרגשת. ההמלצה הנה למדוד את הנעל בשעת ערב או אחר צהריים ולא בשעת בוקר אז הנעל צרה יותר. מדוע יש לעשות זאת? כיוון שבמדידה בשעת בוקר הנעל עלולה להרגיש נוחה ומדויקת ובשעת ערב לוחצת, במצב שכזה יהיה קשה להחליף את הנעל לאחר שימוש לאורך יום שלם.

מומלץ לנעול את הנעל גם בישיבה וגם בעמידה ולהתהלך איתה מעט. יש לזכור – אם הנעל לוחצת באזור האצבעות היא לא תתרחב באופן שיהיה נוח מאוחר יותר ולכן מומלץ להחליף אותה. כמו כן, נעלי נשים רצוי לנעול עם גרביים בהן משתמשים ביום יום ולא עם גרב דקה במיוחד כמו בחנויות הנעליים. טיפ נוסף שמומלץ ליישם הוא בחינת המשלוח והסדרי ההחלפה במידה והנעל לא תתאים לרגל.

בחרי נעל שתתאים לארון הבגדים שלך

הטעם שלנו יכול להשתנות לאורך השנים אך לרוב הוא נשאר אותו הדבר, בטח כאשר מדובר על נעליים. מומלץ ברכישת נעליים לבחור צורת נעל מוכרת ואהובה שכבר ידוע שהיא מתאימה לכף הרגל. רוב הנשים יודעות איזה מבנה כף רגל יש להן ואיזו נעל מחמיאה להן במיוחד ואיזו נעל לא נוחה להן לאורך זמן.

מומלץ להשאיר את נושא צורת הנעל ומידתה בגבולות המוכרים אך ניתן בהחלט לגוון עם צבעים חדשים, מרקמים, תוספות וכמובן עיצוב.

 

שתפו פוסט זה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

3 טיפים בקניית נעלי אופנה לנשים

כיצד בוחרים נעלי נשים ברשת? אילו טיפים יכולים לסייע בבחירת הנעל המדויקת? כיצד יודעים איזו נעל מתאימה לרגל? כולן קונות